DEPO RAFLARI NECRON

Depo Rafları Necron

"Necron Energy"

Kesintisiz güç kaynakları sektörünün öncü firmalarından Necron, yeni binasıyla birlikte yeni yatırımlara da yer verdi. Her geçen gün artan taleplerle doğru orantılı olarak deposunda da genişlemeye gitmiştir. Necron firmasına uygulanan depo rafları ile , depo kapasitesinde artış sağlamakla birlikte ürünlere kolay ve hızlı ulaşımı da hedeflledik.

Kesintisiz güç kaynakları sektörünün öncü firmalarından Necron, yeni binasıyla birlikte yeni yatırımlara da yer verdi.

Her geçen gün artan taleplerle doğru orantılı olarak deposunda da genişlemeye gitti. Necron firmasına uygulanan depo rafları ile , depo kapasitesinde artış sağlamakla birlikte ürünlere kolay ve hızlı ulaşımı da hedeflledik. Firma yetkilisi Serhat Bey'le yapılan uzun proje toplantıları sonucunda en doğru ve optimum yerleşime karar verilerek hızlıca uygulamaya geçilmiştir. Üretim,sevk ve montaj planlamaları çıkarılarak müşterimizin mevcut sevkiyatlarının da sekteye uğramaması hedeflenmiştir. Kurulumu yapılan depo rafları ile müşterimiz deposunda ciddi bir artış sağlamıştır.

Kullanılan ürünler ;

Modüler yapısıyla depo rafları, üretim,montaj ve sevkiyat anlamında sektöre çok büyük faydalar getirmiştir. Dikmeler, raf ayakları adını verdiğimiz ince cidarlı, form verilmiş profillerden oluşmaktadır. Profile verilen formlarla maksimum taşıma kapasitesi hedeflenmektedir. Raf ayaklarının üzerindeki delikler, diğer raf ekipmanlarının montajı için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Aynı zamanda sökülebilir olması, ürünün taşınabilirliği konusunda ciddi avantajlar sağlamaktadır.Traversler, diğer adıyla yatay taşıyıcılar. Tırnaklı yapılarıyla, katlar arasında değişikliği ya da rafların komple sökülüp bir başka alana kurulmasına imkan sağlamaktadır. Ağır çapraz seti, sıcak çekme profillerin tasarladığımız konsollar ya da arabağlar yardımı ile bağlanarak, raf ayaklarındaki yüklerin zemin mapaları yardımıyla zemine aktarılması görevini üstlenmektedir. Modüler ve sağlam yapılarıyla depo rafları, endüstriyel alanlardaki ihtiyaçlarınız için tasarlanmış ürünlerdir. Müşterimiz de ürünleri için bu sistemleri tercih etmiştir.

Bir projemizi daha memnun müşteri kategorisinde gerçekleştirmiş olduk. Rafex'i tercih ettiği için buradan Necron Energy'ya teşekkür ederiz.