SIRT SIRTA RAF SİSTEMİ FUGA

Sırt Sırta Raf Sistemi FUGA

"Fuga Mobilya"

Mobilya sektörünün öncü ve prestijli firmalarından FUGA MOBİLYA'ya kurduğumuz palet rafları ile müşterimiz deposunda büyük ölçüde kazanç sağlamıştır.

Mobilya sektörünün öncü ve prestijli firmalarından FUGA MOBİLYA'ya kurduğumuz palet rafları ile müşterimiz deposunda büyük ölçüde kazanç sağlamıştır. Lojistik sektöründe de en yaygın olarak kullanılan palet rafları, fifo (ilk giren ilk çıkar prensibi) depolama ve ürünlere direkt ulaşım için vazgeçilmez bir tercih olma yolunda devam ediyor. Titizlikle hazırladığımız palet raf projesi, kaliteden ödün verilmeden üretildi.

Profesyonel montaj ekipleriyle de kurulumu tamamlan palet raf projesi kendilerinin beklentilerini karşılamıştır. Paletli raf sistemleri ürünlere direkt ulaşımla, operasyonun hızlanmasında büyük rol oynuyor. FIFO mantığıyla çalışan bu raf sistemi ürün ebatlarına göre projenlendirilip tamamen müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik bir ürün haline getiriliyor.Palet dışında kasa,kutu,karton yada müşterimizin örneğindeki gibi mobilya gibi çeşitli malzemeler için de tasarlanabiliyor.

Depo alanlarınızın optimum kullanımında, operasyonlarınız hızlı ve güvenli bir şekilde ilerlemesi için palet rafları, diğer adıyla sırt sırta raf sistemi sizler için biçilmiş kaftan. Bir projemizi daha memnun müşteri kategorisinde gerçekleştirmiş olduk. Rafex'i tercih ettiği için buradan FUGA MOBİLYA'ya teşekkür ederiz.