Rafex Raf Rafex Raf
MENU ≡
Facebook Twitter linked youtube google bizi takip edin! follow us!
Turkce İngilizce

Haber ve Duyurular

"Rafex Raf Sistemleri" Taşındık

Yeni Adresimiz ; Dilovası OSB 3. Kısım Muallimköy Cad. No:19 Dilovası / Kocaeli

Rafex Yaz Etkinliği 2017

Rafex Raf Sistemleri tüm ekibin katılımıyla 16 Temmuz 2017 Pazar günü Kocaeli Yuvacık Karaaslan tesislerinde keyifli geçen bir etkinlik düzenlendi...

WIN Eurasia Automation Fuarı 2016

17-20 Mart 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ndeWIN Eurasia Automation fuarı sektör profesyonellerini buluşturdu.

Rafex Raf Sistemleri olarak mevcut ve yeni, yerli ve yabancı müşterilerimizin 11. Salon E 110 da bulunan standımıza gösterdikleri yoğun ilgilerine teşekkür ediyoruz.

IMG_20160319_115937

Sektörde bulunan benzerlerinin bir üst jenerasyonu olarak ürettiğimiz Mekix Sistem hem ziyaretçilerimizin hem de diğer raf imalatçılarının ilgi odağı oldu.

mekix

Ziyaretçileimiz ile önemli proje çalışmaları yapma fırsatı bulduğumuz fuar süreci Rafex Raf Sistemleri açısından oldukça verimli geçti.

Rafex Raf Sistemleri Ekibi olarak bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

WIN2016 RAFEX (25)

Depo Rafı Haberleri

Dünya Gazetesi; Rafex üretimde otomasyona ağırlık veriyor...

DÜNYA GAZ. HABER 18.5

Rafex’te Değişim Rüzgarı…

Rafex Raf Sistemleri ‘nde 2015 yılında değişim rüzgarları esiyor..

Depo ve Market Raf Sistemleri üreticisi olan şirketimiz Rafex Raf Sistemleri 2015 yılında yeni logosu, yeni web sayfası, yeni katalogu ve yeni ekibiyle sektörde değişim rüzgarları estiriyor.

Hizmet verdiğimiz sektörlerde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak şirketimizin ana misyonudur.

WIN Eurasia Automation Fuarı

WIN Eurasia Automation fuarı sektör profesyonellerini 19-22 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde buluşturuyor. Otomasyon, Elektrik-Elektronik, Hidrolik Pnömatik ve İstifleme-Depolama konularını kapsayacak fuarda yerini alan Rafex Raf Sistemleri 5. Salon E 135 de mevcut ve yeni müşterilerini ağırlamaya hazırdır.

Sizi de bekliyoruz…

Rafex Yaz Etkinliği

Rafex Raf Sistemleri tüm ekibin katılımıyla 01 Ağustos 2015 Cumartesi günü Kocaeli Yuvacık Karaaslan tesislerinde keyifli bir kahvaltı düzenlendi...