Rafex Raf Rafex Raf
MENU ≡
Facebook Twitter linked youtube google bizi takip edin! follow us!
Turkce İngilizce

Devam Eden Projeler

Arvato Lojistik

"Arvato Lojistik Gebze Balçık Depo mezzanine Rafları"

Arvato çok geniş hizmet yelpazesi sayesinde farklı sektörlerde hizmet veren müşterilerine özel çözümler tasarlayan ve bu hizmetleri uzun yıllara dayanan tecrübesi ile birleştiren global bir iş süreçleri dış kaynak hizmet sağlayıcısıdır.

Omsan Lojistik Tuzla Depo

"Omsan Lojistik Tuzla Depo Mezzanine Rafları"

40’tan fazla ülkeye uluslararası karayolu taşıması, 81 ile yurtiçi dağıtım hizmeti sunan lojistiğin devlerinden olan Omsan Lojistikmüşteri memnuniyeti istikrarına çokönem vermektedir.Buna en net olarak verilebilecek örnek ise;50’nin üzerinde müşterisi ile 10 yılı aşkın bir zamandır çalışmayı sürdürüyor olmasıdır. En büyük 50 müşterisi ile ortalama 7, en büyük 10 müşterisi ile ortalama 9 yıldır çalışmaktadır.

IKEA Antalya mağazası

"IKEA Antalya mağazası için tekrar Rafex'e güvendi."

Franchise haklarının Maya Grubu’nda olan 12 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren dünyada mobilyanın en önemli markalarından İsveçli IKEA Türkiye Kartal mağazasının ardından Antalya’da açacağı.7. Mağazasında da Rafex'e güvendi.

TAT GIDA Bölge Depoları

"Tat Gıda 6 farklı bölge deposunda eş zamanlı yürütülen raf projesi için Rafex'i tercih etti."

Düzey Pazarlama A.Ş bugün, distribütörleri ile beraber, 1.000 kişinin üzerindeki satış kadrosu, 1.200 araçlık filosu, 72.000 m²’lik depo alanı ile güçlü bir dağıtım organizasyonu ve altyapısıyla Türkiye’deki satış ve perakende noktalarına hizmet vermektedir.

IKEA Kartal ve Antalya mağazaları

"IKEA Kartal ve Antalya mağazaları için Rafex'i tercih etti."

Franchise haklarının Maya Grubu’nda olan 12 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren dünyada mobilyanın en önemli markalarından İsveçli IKEA Türkiye’nin 6. Mağazasını Kartal’da, 7. Mağazasını da Antalya’da açacak.

Omsan Lojistik Pelitli Depo

"Omsan Lojistik Pelitli Depo"

39 yıllık sektör deneyimine sahip olan, otomotiv, demir çelik, çimento-inşaat, akaryakıt, tekstil, perakende, gıda ve iletişim sektörleri başta olmak üzere, birçok sektörün öncü firmalarına yurtiçi ve yurtdışı karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu taşımacılığı, depolama, dağıtım, antrepo yönetimi, ev ve ofis lojistiği, gümrükleme ve sigorta hizmetleri kapsamında lojistik hizmetler sunan lojistiğin devlerinden Omsan Lojistik

Ford İnönü Tesisi Mezanin Raf 2.Bölüm

"Ford İnönü Tesisleri Mezanin Raf 2. Bölüm"

Otomobil sektörünün lider firmalarından FORD inönü tesislerindeki 2. bölüm mezanin raf sistemi uygulamamız başlamış ve devam etmektedir.

ÖZAK TURNİKE SİPARİŞ HAZIRLAMA RAFLARI

ÖZAK TURNİKE SİPARİŞ HAZIRLAMA RAF SİSTEMİ

1974 yılında kurulan, Türkiye’nin turnike sektörüdeki ilk ve lider üreticisi ve 80 den fazla ülkeye ihracat yapan "ÖZAK" İzmit fabrika deposu için çözüm ortağı olarak tercihini Rafex Raf Sistemleri'nden yana kullanmıştır. İhtiyaçlarına özel tasarlanan sipariş hazırlama rafları (Minirack) projemizi memnun müşteri kategorisinde sonlandırdık. Rafex'i tercih ettiği ve ilave siparişi için buradan Özak Geçiş Sistemleri ailesine teşekkür ederiz.

Koton Mezanin Raf Sistemi

" KOTON " Mezanin Raf Sistemi

Magazacılık sektörünün öncü firmalarından "KOTON" için kurulumuna başlanan mezanin raf sistemi bir kez daha daha müşteri memnuniyeti sağlanarak teslim edilmiştir.

KARSAN SOĞUK HAVA DEPOSU

"ALGİDA-KARSAN Soğuk Hava Deposu"

Soğuk hava depoculuk ve lojistiğinde sektörün liderlerinden "KARSAN" Fethiye lokasyonundaki soğuk hava deposu projemiz başlamız ve devam etmektedir.

Tunus Depo Raf Sistemleri

"Tunus Depo Raf Projesi"

Tunus'un kimya sektörünün önde gelen firmaları için üretimini yaptığımız ve bir kaç lokasyonda eş zamanlı montajına başlanan depo raf projelerimiz devam etmektedir.

EMA KİMYA TAM OTOMATIK ASRS MEKIK

"EMA KİMYA TAM OTOMATİK MEKIK ASRS RAF SİSTEMİ"

Kimya sektörünün liderlerinden "EMA KİMYA" Tuzla lokasyonundaki tam otomatik robotik depolama projemiz başlamız ve devam etmektedir.

FLORMAR KAYAR RAF SİSTEMİ

"Flormar Kayar Raf ve Mezanin Raf Sistemi"

Kozmetik sektörünün lider firmalarından "FLORMAR" Gebze fabrikasındaki kayar raf sistemi uygulamamız başlamış ve devam etmektedir.

Ford İnönü Tesisi Mezanin Raf

"Ford İnönü Tesisleri Mezanin Raf"

Otomobil sektörünün lider firmalarından FORD inönü tesislerindeki mezanin raf sistemi uygulamamız başlamış ve devam etmektedir.

Pelsan Aydınlatma Depo Rafı

"Pelsan Aydınlatma Depo Rafı"

Aydınlatma sektörünün lider firmalarından Pelsan Aydınlatma 21000 m2'lik tesisinde depolama projesini sonlandırmak üzere.

Kastamonu Entegre Giydirme Raf

"Kastamonu Entegre Giydirme "

Hayat Holding çatısı altında ve ağaç sanayinin devlerinden Kasmanonu Entegre, depoları için çözüm ortağı olarak tercihini Rafex Raf Sistemleri'nden yana kullandı.

Sırt Sırta Raf Sistemi FUGA

"Fuga Mobilya"

Mobilya sektörünün öncü ve prestijli firmalarından FUGA MOBİLYA'ya kurduğumuz palet rafları ile müşterimiz deposunda büyük ölçüde kazanç sağlamıştır.

Sema Kalıp Mekik Raf Sistemi

"Sema Kalıp Mekik Raf Sistemi "

Türkiye’de plastik enjeksiyon kalıp sektöründe lider konumda olan Sema Kalıp lojistiğe verdiği önemi deposuna kurdurduğu Mekik Raf Sistemiyle gösterdi.

Kuveyt Türk Mezanin

"Kuveyt Türk Mezanin Raf "

Bankacılık sektöründe öncü firmalardan Kuveyt Türk bankasına yaptığımız mezanin raf sistemiyle sınırları zorladık.

Gana'da Konvansiyonel Raf Montajını Bitirdik

"Gana'da Konvansiyonel Raf"

Rafex Raf Sistemleri, Gana’ da yeni bir konvansiyonel rafı montajını daha tamamladı.

Porland Sipariş Hazırlama ve Teşhir Rafları

"Porland Porselen"

Sipariş Hazırlama ve Teşhir Raflarımıza en güzel örnek Porland mağazaları için uyguladığımız Semi Rack Sistemi

Raf Sistemleri KALE KİMYA

"Kale Kimya"

Kimya endüstrisinde öncü firmalardan KALE KİMYA,ya yaptığımız raf sistemleriyle deposunda büyük ölçüde kazanç sağlamıştır. Raf sistemleri, depolarda m3'ü maksimum şekilde kullanabilmek için vazgeçilmez araçlarımız olmaya devam ediyor.

Depo Rafları Necron

"Necron Energy"

Kesintisiz güç kaynakları sektörünün öncü firmalarından Necron, yeni binasıyla birlikte yeni yatırımlara da yer verdi. Her geçen gün artan taleplerle doğru orantılı olarak deposunda da genişlemeye gitmiştir. Necron firmasına uygulanan depo rafları ile , depo kapasitesinde artış sağlamakla birlikte ürünlere kolay ve hızlı ulaşımı da hedeflledik.