Rafex Raf Rafex Raf
MENU ≡
Facebook Twitter linked youtube google bizi takip edin! follow us!
Turkce İngilizce

Çemesan Grup Şirketleri

Çemesan Yassı Metal

Çemesan-Yassı-Metal
1994 yılında faaliyetlerine başlayan ve merkezi İstanbul’da bulunan Çemesan, Türkiye ve dünyada birçok önde gelen sanayi kuruluşuna çelik servis merkezi olarak hizmet vermektedir. Çayırova'da bulunan tesisimiz yeni yatırım çerçevesindeki dilme, boy-kesme ve çoklu-kesim hatları sayesinde, üretim kabiliyeti ve kapasitesi artış göstermiştir.

Diğer yandan soğuk şekillendirme konusunda kendi bünyemiz içerisinde geliştirdiğimiz hatlarda, güneş enerjisi, asansör, havalandırma, cephe sistemleri ve otomotiv gibi sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik, isteğe uyarlanmış özel profil üretim hacmimiz hızla artmaktadır.

Eurotray

eurotray
Eurotray olarak, metal sektöründe faaliyet gösteren şirketler grubumuzun biriktirdiği kurumsal tecrübeyi uzun süredir elektrik sektörüne aktarmaktayız. Müşterilerimize daha yüksek kalite ve kapasiteyle hizmet vermeyi amaçlayarak, 2012 yılında en yeni üretim metotlarıyla donatılmış Dilovası fabrikamıza taşındık.

Kablo taşıma sistemlerine yönelik geniş ürün yelpazemizle ve konusunda uzman ekibimizle yurtiçinde olduğu kadar, Afrika, Asya ve Avrupa'nın gelişen pazarlarında yer alan değerli müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına uygun en doğru çözümü en hızlı şekilde sağlamaktayız.

Çemesan Dış Ticaret

Çemesan-Dış-Ticaret

Çemesan Group bünyesindeki firmaların ithalat ve ihracat faaliyetlerini koordine etmekteyiz. Diğer yandan, grup firmalarımızın yarattığı uluslararası ticari ilişkileri takip ederek özellikle metal, elektrik ve lojistik sektörüne yönelik faaliyet gösteren yerel üreticilerimiz ve Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya gibi gelişmekte olan pazarlar arasında ticari köprüler kurarak, ülkemizin ihracat hedeflerine ulaşmasında katkı vermeyi hedeflemekteyiz.

Dempa Demir ve Çelik

Dempa

Dempa, metal sektöründe uzun yıllar içerisinde edindiği tecrübeyi, müşterilerine geniş ürün çeşitliliği aracılığı ile sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak ürünün teknik olarak doğru seçimi ve hızlı tedariği konularında hizmet vermekteyiz. Artan ürün çeşitliğimize, önümüzdeki dönemde de özellikle Avrupa'da yer almakta olan üreticilerin ürünleriyle katkı vermeyi amaçlamaktayız.

Rafex

Rafex

Çemesan şirketler topluluğuna bağlı olan şirketimiz, sektörde edindiği engin tecrübelerini Raf & Stand sektöründe Rafex Raf Sistemleri İmalat San.Tic.Ltd.Şti . firmasıyla hayata geçirmektedir.

Geniş makine parkurunda, modern roll form hatları, yeni yatırım olan robot kaynak hattı, elektrostatik toz boya hatları, market rafları ahşap mağaza dekorasyonu üretim parkuru ile tercih edilen lider firmalar arasında olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörlerde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak şirketimizin ana misyonu haline gelmiştir.